Scrap Raiders

Dziennik Breugelmansa 03.03.3068

Minęło trochę czasu zanim w końcu mogłem uzupełnić logi, ale w końcu opuszczamy Acamar, kierując się na Galateę. Raidersi całkiem nieźle obłowili się na piratach. Najpierw powstrzymali ich atak na kopalnie, choć sami zostali trochę postrzelani. Ponieważ zdobyliśmy 3 nowe Mechy a kolejnego dostaliśmy w spadku od tutejszej milicji w Bessie zaczęło się robić nieco gęsto. Zaproponowałem więc Kapitanowi Klossowi aby zrobili mały wypad po DropShipa piratów. No i mamy teraz dwa Uniony. Yorktowna przejął mój EXO – już dawno mu się należało własne dowództwo. Z miesiąc czasu potrwało jednak doprowadzenie go do jako takiego użytku. Kapitan wynegocjował z IE miesiąc R&R na Galatei. Chce tam nająć nowych ludzi do ekipy.

W międzyczasie pokój w Sferze Wewnętrznej poszedł już chyba w diabły. Skye i Bolan szarpią się z Ligą. Blakiści cały czas blokują Tharkad i Nowy Avalon, ponadto spuściły łomot ComStarowi i wojskom byłej Drugiej Ligi na Tukayyid. ComStar podobno organizuje kontratak na Terrę. Jak już wcześniej mówiłem roboty dla nas nie zabraknie.

Comments

brathac brathac

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.