Scrap Raiders

Dziennik Breugelmansa 27.06.3068

No i po wakacjach. Spędziliśmy miesiąc na Galatei modyfikując Mechy, najmując do drużyny paru weteranów (mamy już wzmocnioną kompanię) i słuchając wiadomości jak Blakiści spuszczają manto ComStarowi nad Terrą. Święty Józefie, czym te Szaty dysponują, że udało im się zniszczyć 20 Okrętów!! Nie cackali się z Dragonami na Outreach i tu tak samo. Podobno aby wyłuskać tych ComGwardzistów którym udało się wylądować w Rydze, użyli atomówek. Co chwila także dostawaliśmy informacje, o kolejnych światach podbitych, czy przyłączających się do Słowa.

W połowie maja odezwał się Mr. Styles z IE i kazał nam się w końcu zabrać do roboty. Ciekawe skąd wiedział że Diuk Hasek zamierza pobawić się we własną wojnę z Konfederacją, miast lecieć odbijać Nowy Avalon. Oficjalnie mamy pomagać Ilicjańskim Lancerom w ich ataku na Tsingtao, ale nieoficjalnie załatwiamy prywatne interesy Stylesa. Na planecie siedzibę ma Shu-Lin Networking, i mamy “odwiedzić” jedną z ich serwerowni i zdobyć pewien rdzeń pamięci. Lokalna milicja nie powinna być problemem, ale podobno rząd Tsingtao z uwagi na ostatnią sytuację najął kilka najemnych oddziałów. No cóż, zobaczymy czy nie zardzewieliśmy po tym urlopie.

Comments

brathac brathac

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.