KW1-LH3 Lineholder MJ

Category:
transport/conveyance
Description:

Masa: 55 ton
Struktura wewnętrzna: Kressly GRF1A-MDX
Silnik: CoreTek 275 Fusion
Prędkość marszowa: 54 kmh (5)
Prędkość maksymalna: 86 kmh (8)
Silniki skokowe: Brak
Zasięg skoku: Brak
Pancerz: Kressly Stoneskin 30M
Uzbrojenie:
3 LongFire V LRM Racks (RDZ-5)
2 Średnie lasery pulsacyjne Intek (średni laser pulsacyjny)
1 Ciężki laser ER BlazeFire Sweetshot (ciężki laser ER)
Producent: Kressly WarWorks
Główna fabryka: Epsilon Eridani
Systemy łączności: Angst Clear Channel 3
Systemy celownicze: RCA Instatrac Mk XII

Bio:

Pierwszy projekt BattleMecha produkowanego przez Kressly WarWorks, Lineholder stał się jednym z nowych punktów odniesienia dla wszystkich przyszłych projektów, produkowanych przez Kressly. Używając teorii “konstrukcji zdrowego rozsądku” czyli zasad stworzonych przez think tank Kressly, projektanci próbowali przestrzegać zbioru zasad i wytycznych podczas tworzenia platformy bojowej średniej wagi. Obliczone widełki prędkości, stosunki broni do ciepła, zakładana skuteczność broni zostały wykorzystane podczas tworzenia Lineholdera. Popularność Lineholdera wśród rynku docelowego doprowadziła do poszerzenia ambicji Kressly w zakresie projektowania, i do stworzenia kilku innych wersji dla bogatszych klientów. Choć żadna nie okazała się tak popularna jak oryginał, każda miała dynamiczną sprzedaż i Kressly zamierza tworzyć przyszłe projekty przy użyciu “Wskazówek Konstrukcji Zdrowego Rozsądku”

Jako defensywna konstrukcja, Lineholder posiada wiele broni do spowolnienia natarcia formacji wroga. Para wyrzutni LRM zmiękcza cele na dalekim zasięgu, podczas gdy ciężki laser BlazeFire wybija dziury w pancerzu. Do walki na bliskim zasięgu, cztery średnie lasery dostarczają głównej siły ognia. Choć nie jest w stanie wyrządzić znacznych szkód w silnie opancerzonych BattleMechach, Lineholder jest solidnym członkiem lancy lub kompanii, udzielając wsparcia w razie potrzeby.

Wersja LH3 korzysta z zaawansowanych broni i wymienia ciężki laser na ciężki laser ER, a cztery średnie lasery na dwa średnie lasery pulsacyjne. Niestety system chłodzenia Mecha nie został usprawniony i Mech zaczyna mieć problemy z gospodarką ciepłem.

MJ zmodyfikował Mecha wymieniając chłodnice na wersje podwójne, a strukturę na endostalową co pozwoliło na dodanie m.in trzeciej wyrzutni LRM5 oraz na osłonięcie zapasu amunicji systemem CASE.

KW1-LH3 Lineholder MJ

Scrap Raiders brathac machcio