Scrap Raiders

Witajcie na New Dallas

Scrap Raiders:
Highlander, Ostroc, Enforcer, Lineholder, Bushwacker, Catapult K2K, Victor i Warhammer.

WoB: Buccaneer, Lightray, Initiate i Grim Reaper, pojazdy Galleon, Lightning i Condor, zbroje Phalanx (2 drużyny) w Maximie i Longinusy w Pinto (WoB).

Katapulta, Victor, Highlander i Enforcer rozpoczęli grę w ukryciu. Reszta Raidersów zaczęła na mapach przybrzeżnych.

Grim Reaper i Buccaneer, wkroczyli do miasta, co je spowolniło, więc Grim Reaper ruszył w kierunku wybrzeża. Pojazdy WOB atakowały środkiem a poduszkowce i VTOL z wody. Longinusy wykonały desant z Pinto na Warhammera a Galleon odkrył ukrytą Catapultę na wzgórzu. WoB skoncentrował atak na Katapultę, co doprowadziło do zniszczenia jej lewego ramienia z ER PPC .Ostroc starał się ją wesprzeć, ale salwy rakiet niekierowanych z Lightninga , zdetonowany amunicję SRM na Ostrocu i Raidersi stracili Mecha w ognistym wybuchu.

Victor i Enforcer dołączyli do walki i odciążyli okrążoną Catapultę, uszkadzając ciężkiego pulsaka na Lightray’u. Condor buszujący na tyłach SR doznał zniszczenia napędu, ale strzelał aż kolejny cios wyłączył z walki załogę. Longinusy nieudanie próbowały zaatakować Warhammera, a przez resztę gry dziobały Mechy Raidersów swoimi Davidami.

Skoncentrowany ogień SR spowodował upadek Grim Reapera z uszkodzonym żyroskopem. Initiate powalczył wręcz z Bushwackerem ale również został zmuszony do wycofania się z uszkodzonym żyroskopem (przeszedł dwa testy Pilotażu na 10+). Buccanneer próbował przyłączyć się do walki ale najpierw uszkodził nogę próbuje biec zbyt szybko w niższej grawitacji, a następnie został zatrzymany przez Highlandera, który także przystąpił do ​​walki. Pinto i oddział zbroi Phalanx z Maxima próbowali zaatakować Highlandera od tyłu, ale nie przebili jego tylnego pancerza. Odpowiedź Klossa była druzgocąca. VTOL został trafiony przez wszystkie 20 odłamków z LB-X20 i został zestrzelony. Pozostałe bronie skierowane przeciwko Buccaneerowi, z pewną pomocą Enforcera, dokonały kolejnego krytycznego trafienia żyroskopu, i Buccaneer zaliczył glebę.

Pozostali WoBsterzy zdecydował, że walka idzie w złą stronę i opuścili pole bitwy.

Comments

brathac brathac

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.